Zyra e Kryeministrit

NJOFTIM PËR MEDIA 10.9.2023

Ministri për Komunitete dhe Kthim, Nenad Rashiq, do të mbajë konferencë për media.

VENDI: Ndërtesa e Qeverisë
KOHA: 13:00

Date

Sht 10 2023
Expired!

Time

All Day

Comments are closed.

×