Zyra e Kryeministrit

NJOFTIM PËR MEDIA 03.09.2022

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, bashkë me Ministrin e Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, mbajnë konferencë për media.

VENDI: Ndërtesa e Qeverisë
KOHA: 11:00

Date

Sht 03 2022
Expired!

Time

All Day

Comments are closed.

×