Zyra e Kryeministrit

Agjenda e Zëvendëskryeministrit të Republikës së Kosovës e datës 18.6.2024

Zëvendëskryeministri i parë për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog i Republikës së Kosovës, Besnik Bislimi, pret në takim Përfaqësuesin Special të BE-së, Miroslav Lajçak.

Vendi: Ndërtesa e Qeverisë
Koha: 18:00

Date

Qer 18 2024
Expired!

Time

All Day

Comments are closed.

×