Zyra e Kryeministrit

Agjenda e Kryeministrit të Republikës së Kosovës e datës 9.9.2022

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, pret në takim Përfaqësuesin e Posaçëm të Bashkimit Evropian për Dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajčák dhe këshilltarët për polikë të jashtme dhe siguri të Kancelarit të Gjermanisë, Olaf Scholz dhe Presidentit të Francës, Emmanuel Macron, z. Jens Plötner dhe z. Emmanuel Bonne.

Mediat mund të marrin pamje në oborrin e ndërtesës së Qeverisë.

VENDI: Ndërtesa e Qeverisë
KOHA: 10:00

Date

Sht 09 2022
Expired!

Time

All Day

Comments are closed.

×