Zyra e Kryeministrit

Agjenda e Kryeministrit të Republikës së Kosovës e datës 31.1.2024

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, bën homazhe te varri i Heroit të Kombit Zahir Pajaziti, në Kompleksin Memorial në Orllan.

VENDI: Kompleksi Memorial në Orllan

KOHA: 10:30

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, bën homazhe te shtatoret e Zahir Pajazitit, Edmond Hoxhës, Hakif Zejnullahut dhe Ilir Konushevcit, te sheshi në Besianë.

VENDI: Sheshi në Besianë

KOHA: 11:00

 

Date

Jan 31 2024
Expired!

Time

All Day

Comments are closed.

×