Zyra e Kryeministrit

Agjenda e Kryeministrit të Republikës së Kosovës e datës 17.3.2023

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti pret në takim Zëvendës Ndihmës Sekretarin për Çështje Evropiane dhe Euroaziatike, Gabriel Escobar.

VENDI: Ndërtesa e Qeverisë
KOHA: 11:00

Date

Mar 17 2023
Expired!

Time

All Day

Comments are closed.

×