Zyra e Kryeministrit

Agjenda e Kryeministrit të Republikës së Kosovës e datës 15.8.2022

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, pret në takim Presidentin e Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj.

Mediat mund të marrin pamje në oborrin e ndërtesës së Qeverisë, si dhe në fillim të takimit.

VENDI: Ndërtesa e Qeverisë
KOHA: 13:00

Date

Gus 15 2022
Expired!

Time

All Day

Comments are closed.

×