Zyra e Kryeministrit

Agjenda e Kryeministrit të Republikës së Kosovës e datës 14.09.2022

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti dhe ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, mbajnë konferencë për media, pas mbledhjes së Qeverisë, në lidhje me Projektligjin për Pagat dhe Projektligjin për Zyrtarët Publik.

VENDI: Ndërtesa e Qeverisë

Mbahet mbledhja e parë e Komisionit Ekzekutiv për Shëndetësi.

VENDI: Ndërtesa e Qeverisë
KOHA: 17:30

 

Date

Sht 14 2022
Expired!

Time

8:00 am - 6:00 pm

Comments are closed.

×