Zyra e Kryeministrit

Agjenda e Kryeministrit të Republikës së Kosovës e datës 13.09.2022

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, së bashku me Ministrin e Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati dhe Ministren e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, Arbërie Nagavci, mbajnë konferencë për media.

 

VENDI: Ndërtesa e Qeverisë

KOHA: 11:00

Date

Sht 13 2022
Expired!

Time

8:00 am - 6:00 pm

Comments are closed.

×