Zyra e Kryeministrit

Agjenda e Kryeministrit të Republikës së Kosovës e datës 07.09.2022

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, pret në takim Presidentin e Republikës së Sllovenisë, Borut Pahor.

Mediat mund të marrin pamje në oborrin e ndërtesës së Qeverisë dhe në fillim të takimit.

VENDI: Ndërtesa e Qeverisë
KOHA: 16:25

Date

Sht 07 2022
Expired!

Time

All Day

Comments are closed.

×