Zyra e Kryeministrit

Agjenda e Kryeministrit të Republikës së Kosovës e datës 05.09.2022

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, së bashku me Presidenten e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani –  Sadriu, dhe Kryetarin e Kuvendit, Glauk Konjufca, bëjnë homazhe te shtatorja e Nënë Terezës.

VENDI: Sheshi Nënë Terezë, Prishtinë
KOHA: 08:30

Date

Sht 05 2022
Expired!

Time

All Day

Comments are closed.

×